БІРКИ
Замовити послугу
Ми пропонуємо

Бірки фірмові

Бірки на замовлення

Друк бірок

49.218873503721, 28.450691755982

Contacts
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Номер телефону на якому у вас є:
Messenger
Завантажити файли макетів
Дозволені типи: tif tiff jpg jpeg pdf ai cdr svg psd eps.
Вимоги до макету
БІРКИ

Бірки – являють собою паперові або картонні етикетки, які зазвичай містять інформацію про товар, його найменування, розмір, склад, артикул і т.д. Даний вид маркування використовують у багатьох галузях. Найбільше застосування бірки знайшли в одязі та ювелірних виробах. Сьогодні складно знайти речі, де б не було бірки, так як ця маленька деталь несе дуже важливу інформацію потенційним покупцям. Також за допомогою яскравих, гарно оформлених бірок, виробники намагаються привернути увагу на свій товар.

За допомогою високотехнологічного обладнання, бірки з необхідним друкованим текстом на них, виготовляються в дуже стислі терміни.

Ми пропонуємо послуги по друку високоякісних, повнокольорових фірмових бірок, малими і великими накладами. В якості матеріалу Ви можете обрати матовий чи глянцевий папір різної щільності, або навіть дизайнерський картон. Додатково бірки можна ламінувати, глянцевою або матовою плівкою, так вони виглядатимуть солідніше ніж аналоги і привернуть більше уваги.

Терміни виготовлення

Всі замовлення виконуються максимально оперативно, так як у нас своє власне виробництво. Як правило, орієнтовно - це 1-3 робочих дні. Але в разі екстреної необхідності ми можемо виготовити Ваше замовлення і швидше. При цьому Ви повинні бути готові, що ціна може бути збільшена. 

Як зробити замовлення

Ви можете здійснити замовлення послуги через форму "Замовити послугу", яка дозволяє швидко ввести всі необхідні дані стосовно замовлення, а також завантажити файли з макетами. Всі замовлення обробляються нашими менеджерами на протязі 1-2 годин, після чого з вами зв'яжуться для підтвердження всіх деталей.

Оплата та доставка

Ми приймаємо всі зручні методи оплати, які існують на даний момент. 

Для Вашої зручності, ми використовуємо найпоширеніші способи доставки замовлень.

Додаткова інформація у вкладці Доставка та оплата.

Наші переваги

  • Більше 10 років досвіду;
  • Повний цикл власного виробництва;
  • Високоякісне обладнання провідних світових брендів;
  • Оперативне виготовлення;
  • Гнучкий підхід до вимог наших клієнтів;
  • Вигідні умови співпраці;

Замовте послуги в компанії Fotosvit і Ви отримаєте - якісний сервіс і доступні ціни. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором послуги та матеріалів, і нададуть професійну консультацію з приводу всіх деталей щодо Вашого замовлення.

Замовити

Наші переваги

Більше 10 років досвіду

Сучасне обладнання

Повний цикл виробництва

Друкуємо скільки потрібно

Контроль якості

Іноваційні технології

Вас зацікавить
Знайдіть ідеальні ідеї для вашого бізнесу

Етикетки на замовлення

Етикетки на продукцію

Етикетки на замовлення

Об'ємні наклейки

Об'ємні наклейки

Об'ємні наклейки