ПРАПОРИ
Замовити послугу
Ми пропонуємо

Друк на прапорі

від
550
грн

Друк логотипів на прапорі

від
550
грн

Друк на прапорі

від
550
грн

49.218873503721, 28.450691755982

Contacts
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Номер телефону на якому у вас є:
Messenger
Завантажити файли макетів
Дозволені типи: tif tiff jpg jpeg pdf ai cdr svg psd eps.
Вимоги до макету
ПРАПОРИ

Друк на прапорі являється дуже популярним елементом реклами та самоідентифікації фірм, компаній і різних організацій. Прапори завжди привертають увагу людей і при цьому несуть інформаційний посил закладений в зображенні, яке на них нанесене.

Ми пропонуємо послуги по виготовленню прапорів. У нас ви можете замовити прапори: з корпоративною символікою, міст, областей, громадських організацій, спеціальних служб, держустанов, спортивних клубів, автосалонів, політичних партій і т.д.

На даний час велику популярність набувають корпоративні прапори, які є недорогим, естетичним і ефективним носієм інформації. Незамінні для оформлення фасадів, офісів, автосалонів, автозаправних станцій, конференц-залів компаній, корпорацій та банків.

Прапори виготовляються зі спеціальної прапорової тканини з можливістю нанесення одностороннього або двостороннього зображення. Зображення стійкі до впливу зовнішніх погодних факторів. Стандартні розміри прапорів 1-1,5м., але Вам також доступні прапори з індивідуальними розмірами.

Для замовлення послуги по виготовленню прапорів, Вам необхідно просто зв’язатись з нами будь яким зручним для Вас способом і наші менеджери з радістю допоможуть обрати найкращий варіант друку на прапорі саме для Ваших потреб.

Терміни виготовлення

Всі замовлення виконуються максимально оперативно, так як у нас своє власне виробництво. Як правило, орієнтовно - це 1-3 робочих дні. Але в разі екстреної необхідності ми можемо виготовити Ваше замовлення і швидше. При цьому Ви повинні бути готові, що ціна може бути збільшена. 

Як зробити замовлення

Ви можете здійснити замовлення послуги через форму "Замовити послугу", яка дозволяє швидко ввести всі необхідні дані стосовно замовлення, а також завантажити файли з макетами. Всі замовлення обробляються нашими менеджерами на протязі 1-2 годин, після чого з вами зв'яжуться для підтвердження всіх деталей.

Оплата та доставка

Ми приймаємо всі зручні методи оплати, які існують на даний момент. 

Для Вашої зручності, ми використовуємо найпоширеніші способи доставки замовлень.

Додаткова інформація у вкладці Доставка та оплата.

Наші переваги

  • Більше 10 років досвіду;
  • Повний цикл власного виробництва;
  • Високоякісне обладнання провідних світових брендів;
  • Оперативне виготовлення;
  • Гнучкий підхід до вимог наших клієнтів;
  • Вигідні умови співпраці;

Замовте послуги в компанії Fotosvit і Ви отримаєте - якісний сервіс і доступні ціни. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором послуги та матеріалів, і нададуть професійну консультацію з приводу всіх деталей щодо Вашого замовлення.

Замовити

Наші переваги

Більше 10 років досвіду

Сучасне обладнання

Повний цикл виробництва

Друкуємо скільки потрібно

Контроль якості

Іноваційні технології

Вас зацікавить
Знайдіть ідеальні ідеї для вашого бізнесу

Друк на папері BlueBack

Друк на папері City Light

Друк на прозорій плівці

Самоклеюча плівка

Друк на банері

Об'ємні наклейки

Кружка з фото

від
150
грн

Принти на футболках

від
120
грн

Етикетки з контурною порізкою