ПЛАСТИКОВІ КАРТИ
Замовити послугу
Ми пропонуємо

Кредитні карти

Пластикові візитки

Пластикові карти

49.218873503721, 28.450691755982

Contacts
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Номер телефону на якому у вас є:
Messenger
Завантажити файли макетів
Дозволені типи: tif tiff jpg jpeg pdf ai cdr svg psd eps.
Вимоги до макету
ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

Пластикові картки - це сучасний елемент маркетингу за допомогою якого компанії і організації здійснюють надання знижок, проводять оплату, надають права доступу, а також надають різноманітні комплекси переваг власникам пластикових карт. На сьогоднішній день мільйони людей володіють різними пластиковими картами.

Персоналізовані картки зберігають інформацію про свого власника, закодовану в магнітній смузі або в електронному чіпі. Зовнішня сторона пластикових карток містить дані - ім'я та прізвище, номер картки власника, термін дії, штрих-код або QR-код і т.д. За допомогою карт простежують історію обслуговування і покупок клієнтів, що дозволяє складати чи коригувати маркетингові програми компанії. Інформацію з смуги на задній стороні зчитують сканером, якими обладнані банкомати і термінали, а з чіпа - бездротовими технологіями.

Ми пропонуємо виготовлення пластикових карт з використанням наступних технологій:

 • Ембосування - нанесення (витискування) чисельно-буквеної інформації на пластикових картах.
 • Змінні дані - на кожній пластиковій карті Ви можете нанести індивідуальну інформацію! Це може бути номер, прізвище, дата і так далі. Нанесення може виконуватись двома способами: звичайний друк або ембосування.
 • Нанесення штрих-кода -  штрих-код використовується для автоматизації і спрощення бізнес процесів: облік, статистика, накопичувальні системи.
 • Магнітна стрічка - мета використання кодування магнітної смуги схожа з штриховим кодуванням, проте, відносно штрих-кода магнітна смуга більше інформативна.
 • Смуга для підпису - вона може мати різні розміри, які визначаються її функцією. На ній може писати звичайна кулькова ручка.
 • Безконтактні карти Proximity  - радіочастотні безконтактні карти, усередині якої розміщений проксіміті-чіп і антена. Унікальність кожної карти забезпечується привласненням їй індивідуального номера.

Для замовлення послуги по виготовленню пластикових карт, Вам необхідно просто зв’язатись з нами будь яким зручним для Вас способом і наші менеджери з радістю допоможуть обрати найкращий варіант пластикових карт для Ваших потреб.

Терміни виготовлення

Всі замовлення виконуються максимально оперативно, так як у нас своє власне виробництво. Як правило, орієнтовно - це 1-3 робочих дні. Але в разі екстреної необхідності ми можемо виготовити Ваше замовлення і швидше. При цьому Ви повинні бути готові, що ціна може бути збільшена. 

Як зробити замовлення

Ви можете здійснити замовлення послуги через форму "Замовити послугу", яка дозволяє швидко ввести всі необхідні дані стосовно замовлення, а також завантажити файли з макетами. Всі замовлення обробляються нашими менеджерами на протязі 1-2 годин, після чого з вами зв'яжуться для підтвердження всіх деталей.

Оплата та доставка

Ми приймаємо всі зручні методи оплати, які існують на даний момент. 

Для Вашої зручності, ми використовуємо найпоширеніші способи доставки замовлень.

Додаткова інформація у вкладці Доставка та оплата.

Наші переваги

 • Більше 10 років досвіду;
 • Повний цикл власного виробництва;
 • Високоякісне обладнання провідних світових брендів;
 • Оперативне виготовлення;
 • Гнучкий підхід до вимог наших клієнтів;
 • Вигідні умови співпраці;

Замовте послуги в компанії Fotosvit і Ви отримаєте - якісний сервіс і доступні ціни. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором послуги та матеріалів, і нададуть професійну консультацію з приводу всіх деталей щодо Вашого замовлення.

Замовити

Наші переваги

Більше 10 років досвіду

Сучасне обладнання

Повний цикл виробництва

Друкуємо скільки потрібно

Контроль якості

Іноваційні технології

Вас зацікавить
Знайдіть ідеальні ідеї для вашого бізнесу

Наклейки на замовлення

Друк меню для ресторанів

Друк плакатів

від
19
грн

Бірки на замовлення

Друк флаєрів

Корпоративні бланки

Подарункові сертифікати

Друк листівок

Фірмові каталоги

Друк буклетів

Етикетки на замовлення

Брошури фірмові

Друк візиток

від
200
грн.

Дипломи нагородні