ТАБЛИЧКИ
Замовити послугу

49.218873503721, 28.450691755982

Contacts
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Номер телефону на якому у вас є:
Messenger
Завантажити файли макетів
Дозволені типи: tif tiff jpg jpeg pdf ai cdr svg psd eps.
Вимоги до макету
ТАБЛИЧКИ

Таблички широко використовуються в сучасному світі. Ми зустрічаємо їх на кожному кроці, на вулицях, в транспорті, в магазинах і закладах. Неможливо собі уявити офіс без навігаційних табличок, табличок з номером кабінету або назвою відділу. Серед безлічі варіантів виконання можна виділити пластикові таблички і алюмінієві (таблички з композиту). Вони бувають великих і малих розмірів, стандартними і індивідуальними. Все залежить від сфери діяльності компанії, місця встановлення і функціонального призначення. Але об'єднує всі таблички один важливий фактор - вони несуть інформацію.

Ми пропонуємо виготовлення табличок на пластиковій або металевій основі з можливістю нанесення повнокольрового зображення або плівки з контурною порізкою.

В асортименті нашої компанії також присутні стандартні адресні таблички на будинки. Для їх замовлення Вам просто потрібно вказати необхідну адресу і обрати кольори.

Для замовлення послуги по виготовленню табличок, Вам необхідно просто зв’язатись з нами будь яким зручним для Вас способом і наші менеджери з радістю допоможуть обрати найкращий варіант табличок саме для Ваших потреб.

Терміни виготовлення

Всі замовлення виконуються максимально оперативно, так як у нас своє власне виробництво. Як правило, орієнтовно - це 1-3 робочих дні. Але в разі екстреної необхідності ми можемо виготовити Ваше замовлення і швидше. При цьому Ви повинні бути готові, що ціна може бути збільшена. 

Як зробити замовлення

Ви можете здійснити замовлення послуги через форму "Замовити послугу", яка дозволяє швидко ввести всі необхідні дані стосовно замовлення, а також завантажити файли з макетами. Всі замовлення обробляються нашими менеджерами на протязі 1-2 годин, після чого з вами зв'яжуться для підтвердження всіх деталей.

Оплата та доставка

Ми приймаємо всі зручні методи оплати, які існують на даний момент. 

Для Вашої зручності, ми використовуємо найпоширеніші способи доставки замовлень.

Додаткова інформація у вкладці Доставка та оплата.

Наші переваги

  • Більше 10 років досвіду;
  • Повний цикл власного виробництва;
  • Високоякісне обладнання провідних світових брендів;
  • Оперативне виготовлення;
  • Гнучкий підхід до вимог наших клієнтів;
  • Вигідні умови співпраці;

Замовте послуги в компанії Fotosvit і Ви отримаєте - якісний сервіс і доступні ціни. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором послуги та матеріалів, і нададуть професійну консультацію з приводу всіх деталей щодо Вашого замовлення.

Замовити

Наші переваги

Більше 10 років досвіду

Сучасне обладнання

Повний цикл виробництва

Друкуємо скільки потрібно

Контроль якості

Іноваційні технології

Вас зацікавить
Знайдіть ідеальні ідеї для вашого бізнесу

Друк візиток

від
200
грн.

Самоклеюча плівка

Друк на банері

Лазерна порізка пластику

Брендування одягу

Лезерне гравіювання по дереву

Наклейки з контурною порізкою