Друк на банері
Замовити послугу
Ми пропонуємо

Друк на банері

Друк на банері

Друк на банері

Друк на банері

Друк на банері

Друк на банері

49.218873503721, 28.450691755982

Contacts
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Номер телефону на якому у вас є:
Messenger
Завантажити файли макетів
Дозволені типи: tif tiff jpg jpeg pdf ai cdr svg psd eps.
Вимоги до макету
ДРУК НА БАНЕРІ

Банер - одним з найбільш популярних матеріалів для зовнішньої реклами. Банерна тканина - це полотно з розміщеною на ньому інформацією про компанію, товар або послугу. Цей рекламний матеріал застосовують як на вулицях так і в приміщеннях. Може кріпитись на будівлях, спеціальних конструкціях, парканах, сходах, трибунах.

При хорошому інформаційному наповненні і місці розміщення, широкоформатний друк на банері стає продуктивним методом просування бренду або послуги. Цей матеріал стійкий до перепадів температур, сонячних променів і не потребує особливого догляду, тому ідеально підходить для нанесення широкоформатного друку, а також зовнішнього застосування.

Ми пропонує друк на таких видах банерів:

  • Банер литий. Даний банер є найбільш міцним і довговічним у порівнянні з іншими видами банерів. Тканина міцна на розрив і стійка до погодних умов, витримує сильні пориви вітру. Через всі перелічені вище якості, банер литий є найбільш популярним серед інших видів банерів.
  • Банер ламінований. Завдяки ламінації, банера мають глянцеву поверхню, це надає картинкам яскравість, насиченість і контрастність. Але вони не є такими довговічними, як банер литий. На даному виді банерів частіше розміщується короткочасна реклама. Також даний вид банера дешевше інших видів, так як має меншу щільність банерної тканині. Ламіновані банери більше призначені для внутрішнього використання, хоча їх можна використовувати на вулиці але на не великий строк.

Зверніть увагу

Дана послуга доступна при мінімальному замовленні від 200грн.

Терміни виготовлення

Всі замовлення виконуються максимально оперативно, так як у нас своє власне виробництво. Як правило, орієнтовно - це 1-3 робочих дні. Але в разі екстреної необхідності ми можемо виготовити Ваше замовлення і швидше. При цьому Ви повинні бути готові, що ціна може бути збільшена. 

Як зробити замовлення

Ви можете здійснити замовлення послуги через форму "Замовити послугу", яка дозволяє швидко ввести всі необхідні дані стосовно замовлення, а також завантажити файли з макетами. Всі замовлення обробляються нашими менеджерами на протязі 1-2 годин, після чого з вами зв'яжуться для підтвердження всіх деталей.

Оплата та доставка

Ми приймаємо всі зручні методи оплати, які існують на даний момент. 

Для Вашої зручності, ми використовуємо найпоширеніші способи доставки замовлень.

Додаткова інформація у вкладці Доставка та оплата.

Наші переваги

  • Більше 10 років досвіду;
  • Повний цикл власного виробництва;
  • Високоякісне обладнання провідних світових брендів;
  • Оперативне виготовлення;
  • Гнучкий підхід до вимог наших клієнтів;
  • Вигідні умови співпраці;

Замовте послуги в компанії Fotosvit і Ви отримаєте - якісний сервіс і доступні ціни. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором послуги та матеріалів, і нададуть професійну консультацію з приводу всіх деталей щодо Вашого замовлення.

Замовити

Наші переваги

Більше 10 років досвіду

Сучасне обладнання

Повний цикл виробництва

Друкуємо скільки потрібно

Контроль якості

Іноваційні технології

Вас зацікавить

Друк на полотні 50*70 з підрамником

від
1300
грн.

Друк на папері BlueBack

Друк на папері City Light

Матова плівка

Самоклеюча плівка

Плівка One Way Vision

Плівка One Way Vision