БЕЙДЖИ
Замовити послугу

49.218873503721, 28.450691755982

Contacts
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Номер телефону на якому у вас є:
Messenger
Завантажити файли макетів
Дозволені типи: tif tiff jpg jpeg pdf ai cdr svg psd eps.
Вимоги до макету
БЕЙДЖИ

Бейдж – металева або пластикова картка, яка свідчить про особистість людини і приналежності його до певної організації, що видала його.

На бейджику можна розмістити логотип компанії, ім'я співробітника, займану посаду і будь-яку іншу додаткову інформацію. Саме тому бейджи для персоналу використовуються майже у всіх сферах обслуговування: ресторани, фітнес-центри, готелі, салони краси, фінансові та медичні установи, супермаркети, великі організації і т.д.

Іменні металеві бейджики на магніті користуються великою популярністю на ринку завдяки кільком факторам. Такі бейджи володіють солідним зовнішнім виглядом, високою якістю, вражаючою довговічністю і, що важливо, низькою ціною. Алюміній, який використовується при виготовленні бейджів, не схильний до корозії, а технологія повнокольорової друку сублімації дозволяє переносити зображення вглиб металу під впливом високої температури. Такий спосіб друку робить зображення дуже стійким до зовнішніх механічних впливів, такий бейдж можна протирати водою або слабкими розчинниками.

Ми пропонуємо послуги по виготовленню металевий бейджів з округленими або гострими кутами під замовлення. Стандартні розміри металевих бейджів  30*80мм, 40*80мм, 50*80мм. Термін виготовлення від 1 до 3 робочих днів, в залежності від завантаженості виробництва. Розмір, кольори та інші параметри бейджів можуть бути змінені в залежності від вимог замовника. Вартість виготовлення бейджів при зміні розміру прораховується індивідуально.

Терміни виготовлення

Всі замовлення виконуються максимально оперативно, так як у нас своє власне виробництво. Як правило, орієнтовно - це 1-3 робочих дні. Але в разі екстреної необхідності ми можемо виготовити Ваше замовлення і швидше. При цьому Ви повинні бути готові, що ціна може бути збільшена. 

Як зробити замовлення

Ви можете здійснити замовлення послуги через форму "Замовити послугу", яка дозволяє швидко ввести всі необхідні дані стосовно замовлення, а також завантажити файли з макетами. Всі замовлення обробляються нашими менеджерами на протязі 1-2 годин, після чого з вами зв'яжуться для підтвердження всіх деталей.

Оплата та доставка

Ми приймаємо всі зручні методи оплати, які існують на даний момент. 

Для Вашої зручності, ми використовуємо найпоширеніші способи доставки замовлень.

Додаткова інформація у вкладці Доставка та оплата.

Наші переваги

  • Більше 10 років досвіду;
  • Повний цикл власного виробництва;
  • Високоякісне обладнання провідних світових брендів;
  • Оперативне виготовлення;
  • Гнучкий підхід до вимог наших клієнтів;
  • Вигідні умови співпраці;

Замовте послуги в компанії Fotosvit і Ви отримаєте - якісний сервіс і доступні ціни. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором послуги та матеріалів, і нададуть професійну консультацію з приводу всіх деталей щодо Вашого замовлення.

Замовити

Наші переваги

Більше 10 років досвіду

Сучасне обладнання

Повний цикл виробництва

Друкуємо скільки потрібно

Контроль якості

Іноваційні технології

Вас зацікавить
Знайдіть ідеальні ідеї для вашого бізнесу

Бейсболки з логотипом

від
250
грн

Кружка біла з принтом

від
150
грн

Пазл А4 120 елементів

від
120
грн
1 шт

Друк постерів

від
19
грн

Наклейки на замовлення

Друк бірок

Флаєри

Сертифікати на знижки

Візитки корпоративні

від
120
грн.